fbpx
14 dni na samych warzywach – post tradycyjnej medycyny Chińskiej.
18 marca 2021
Weź głęboki oddech i dowiedz się co dobrego może Ci on przynieść…
13 września 2021

Treningi Online … Warto czy nie warto? Co możesz ZYSKAĆ i gdzie znajdziesz odpowiednie treningi dla Siebie?

Treningi online prowadzimy z Anetą już od ponad roku. Co ciekawe jedne z pierwszych treningów online poprowadziłyśmy jeszcze przed pandemią w sumie dla zabawy- kto by pomyślał, że miesiąc później w dużej mierze tak będzie wyglądała nasza praca :p

Na wstępie warto wspomnieć, że TRENOWAĆ ONLINE MOŻNA NA RÓŻNE SPOSOBY:

Trening grupowy online NA ŻYWO … ćwiczący widzą trenera, trener w telefonie widzi Siebie, zazwyczaj nie widzi ćwiczących (na Facebooku nie widzi, ale ZOOM ma opcję włączania kamerki wedle chęci ćwiczącego)

– Trening na Platformie internetowej ( Treningi są nagrane dużo wcześniej w jakości HD, zmontowane i wrzucone do wielokrotnego odtwarzania – nie każdy trener czy klub fitness decyduje się na posiadanie platformy ponieważ to spory koszt. My postanowiłyśmy ZAINWESTOWAĆ i stworzyłyśmy platformę www.tv-trening-room92.pl – możesz wejść i przetestować bezpłatnie 🙂 )

– Trening indywidualny online ( Trener łączy się z podopiecznym 1 na 1 przez wideorozmowę. Trener z reguły instruuje,  daje wskazówki, czuwa nad techniką a ćwiczący …ćwiczy 😀 )

– Rozpiska Treningowa online ( Trener rozpisuje trening pod cele podopiecznego i wysyła ćwiczenia w formie video z dołączoną rozpiską i instrukcjami dotyczącymi techniki wykonywania ćwiczeń)

Oprócz różnych sposobów ćwiczenia online są też RÓŻNE MIEJSCA w sieci gdzie możesz ćwiczyć BEZPŁATNIE i ODPŁATNIE…

… Facebook (głównie ćwiczenia online na żywo, bezpłatne lub na zamkniętych grupach odpłatnie, w formie regularnych ćwiczeń według ustalonego grafiku jak również w formie wyzwań treningowych)

… Instagram (ćwiczenia na żywo i bezpłatnie. Niewiele trenerów robi to na instagramie więc nie łatwo takie ćwiczenia zlokalizować. Raczej robią to Fit Infuencerzy, którzy robią to dla zabawy ponieważ ich źródłem dochodu są inne rzeczy więc mogą sobie na to pozwolić 😉 )

… Zoom (dostęp zazwyczaj jest płatny , klient otrzymuje specjalnie wygenerowany link do treningu. Tu DA SIĘ zobaczyć ćwiczących , jeśli zechcą włączyć Swoją kamerkę- wybór należy do ćwiczącego)


… Teams ( Teams’a używają większe firmy. Mamy to szczęście, że dostałyśmy ofertę poprowadzenia ćwiczeń online dla firmy Gaz System na całą Polskę!!! Ćwiczenia odbywają się zgodnie z tygodniowym grafikiem, który można podglądać w aplikacji- być może firma, w której pracujesz również ma układ z treningami online?)

… Whereby ( Raczej do treningów indywidualnych i odpłatnych)

… YouTube (to oczywiście KOPALNIA treningów online za darmo 🙂 )

… messenger, WhatsApp…itd. ( tutaj również da się połączyć przez video rozmowę a co za tym idzie- ćwiczyć online 1 na 1 z trenerem, raczej odpłatnie 😉 )

ZALETY TRENINGÓW ONLINE…

-> Możesz zrobić trening gdziekolwiek jesteś i o którejkolwiek godzinie Ci pasuje

-> W trakcie treningu możesz…gotować obiad ;p (z życia wzięte ;p )

-> Twoje dzieci mogą się przyłączyć

->Zaoszczędzasz czas na dojazd na siłownię i z powrotem.

-> Budujesz swój zdrowy nawyk dbania o Siebie bez względu na dostępność siłowni, sprzętu do ćwiczeń…

-> Zyskujesz super kondycję, siłę i smukłą sylwetkę bez wychodzenia z domu

-> Uwalniasz ciało od napięć powstałych na skutek długotrwałej pracy w pozycji siedzącej 

-> Możesz ćwiczyć z trenerem z drugiego końca świata

-> możesz ćwiczyć różne formy aktywności bez wychodzenia z domu (taniec, joga, pilates, wzmacnianie, Zumba)

Z mojej perspektywy trenerskiej również doświadczyłam wielu zalet ćwiczeń online z moimi podopiecznymi…

-> … Prowadziłam treningi będąc nad morzem, w górach, w lesie, nad jeziorem a nawet na ZANZIBARZE ;p

-> … Kiedy zepsuło mi się auto i nie miałam jak dojechać do Gostynina również przeniosłam treningi do sieci, moje klientki nie straciły treningu i były bardzo zadowolone. Gdyby nie to, musiałabym trening odwołać lub przełożyć…

-> … Kiedy moim klientkom wypadło coś na ostatnią chwilę, rozchorowało się dziecko, albo lekko się przeziębiły i w obecnej sytuacji nie chciały ryzykować- również przechodziły na treningi zdalne i były bardzo zadowolone.

-> … mam wiele nowych klientek nie tylko z poza miasta, ale i naszego Państwa… z Włoch, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Irlandii… 🙂  Gdyby nie online, nie miałabym tych treningów

-> Mój pies bywał często atrakcją dla ćwiczących a zwłaszcza dla ich dzieci! :>>>

Skoro wymieniłam ZALETY wiadomo, że znajdą się też jakieś Wady choć myślę, że wynika to już z osobistych preferencji i co osoba, to inne oczekiwania, upodobania…

Wielu osobom po prostu brakuje KONTAKTU fizycznego, na żywo.

Wielu osobom brakuje wsparcia trenera, który stoi obok i motywuje.

Wielu osobom brakuje wyjścia z domu.

Wiele osób nie ma swobody do ćwiczeń w domu, praca, dzieci, obowiązki i brak własnej przestrzeni tylko dla Siebie.

WIELE OSÓB w ogóle NIE SPRÓBOWAŁO i stwierdziło, że to nie dla nich :>>>>>

… dlatego mam TERAZ nadzieję, że jeśli TY nie próbowałeś/ próbowałaś to po tym wpisie odpalisz sobie trening bezpłatny na próbę i dasz szansę tej formie aktywności- wpadaj na naszą platformę!!! A jeśli ćwiczysz online to bardzo Ci gratuluję i również przekierowuję na platformę- www.tv-trening-room92.pl

Z tego miejsca dziękuję również wszystkim osobom, które w czasie pandemii WYBRAŁY NAS… <3

dziękuję Wam za docenienie naszej pracy, za uczestnictwo w wyzwaniach treningowych, za wykupowanie dostępu do platformy, za oznaczanie nas w Swoich relacjach, za każde polecenie nas DALEJ dzięki czemu dotarłyśmy do Warszawy, Wrocławia, Gdańska, Gdyni, Krakowa a nawet do Włoch, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Szwecji… .

Dziękujemy z całego serca ponieważ w pewnym momencie było to nasze jedynie źródło dochodu a teraz… możemy cieszyć się rekordowymi sprzedażami naszych wyzwań, platformy, treningów indywidualnych online… To dla nas ogromne wyróżnienie i absolutne wynagrodzenie pracy i serca jakie wciąż wkładamy w to co robimy!

Dziękuję również w Swoim i w Anety imieniu naszym TRENEROM, za odwagę w prowadzeniu (to nie takie łatwe wskoczyć przed kamerę ;p ) i oczywiście za zaangażowanie z jakim podchodzili i wciąż podchodzą do prowadzenia ćwiczeń w sieci!!!
Marta, Ada, Łukasz…NAJLEPSI TRENERZY, nasz profesjonalny team Trening Room 92!

I na deser zostawiam chłopaków z sheep media, którzy stworzyli dla nas ten cały świat online- bez nich nie byłoby ANI WSPANIAŁEJ STRONY INTERNETOWEJ (a wraz z nią sklepu online) ANI PLATFORMY TRENINGOWEJ !!! Marcin i Arek- DZIĘKUJEMY razem z Anetą!!!

Mam też nadzieję, że ten post dotrze również do kolegów z mojej branży i być może zainspiruje i zmotywuje do podjęcia działań- jak widać DA SIĘ i jak widać WARTO!
… jeżeli tu jesteś, daj o sobie znać! 🙂

Podsumowanie… ĆWICZYĆ WARTO, jeśli nie ma możliwości w klubie fitness czy na siłowni spróbuj znaleźć tymczasowo coś w sieci. Zapewniam- jest w czym przebierać. Trzymam kciuki!!!

Będzie mi niesamowicie miło jak pozostawisz Swój komentarz pod tym wpisem <3

Magda
Trening room 92’

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *