fbpx
Trening w ciąży.
10 marca 2022
Zobacz te METAMORFOZY!
22 czerwca 2022

Bikini ciało w 2 tygodnie? TAK!

Miesiąc zwlekałam z opublikowaniem tego posta- DLACZEGO?

Ponieważ czekałam na efekty uczestniczek, które zakończyły wyzwanie BIKINI w 14 dni ONLINE!
Jedno jest pewne- wierzyłam od początku w skuteczność wybranych ćwiczeń na wyzwaniu, wierzyłam też, że w 2 tygodnie każda jest w stanie zgubić centymetry w obwodach ciała!

Ten wpis zatem poparty jest w 100% opinią kobiet, które być może TAK JAK TY…


… nie miały motywacji
… nie wierzyły, że się uda
… chciały poczuć się kobieco i atrakcyjnie
… chciały założyć BIKINI i czuć się seksownie!

Zatem co zrobić, aby UJĘDRNIĆ i wysmuklić ciało, aby poczuć się seksownie w bikini tego lata?

ZACZĄĆ CHOĆBY DZIŚ!!!

Jeśli wciąż będziesz odkładać na jutro i od poniedziałku i od kolejnego tygodnia… to w końcu obudzisz się na plaży znowu chowając się w ciuchach. Przypomnij Sobie teraz jak to ostatnio było, jak się czułaś na plaży patrząc na inne kobiety w bikini. Czy chcesz to powtarzać?

Co możesz dla Siebie zrobić?

ĆWICZENIA

Zacznij od prostych ćwiczeń wzmacniających i modelujących sylwetkę. Przysiady i wykroki to super ćwiczenia na uda i pośladki. Pompka ujędrni Twoje ramiona.
Mnóstwo bezpłatnych treningów znajdziesz na YouTube LECZ PAMIĘTAJ – nie wszystkie filmiki zawierają bezpieczne ćwiczenia. Niestety NIKT TEGO NIE PILNUJE i w dzisiejszych czasach każdy może publikować co chce…

Ja zapraszam Cię na naszą PLATFORMĘ TRENINGOWĄ, na której znajdziesz treningi zarówno modelujące jak i spalające. Wszystkie treningi układamy rozważnie i dokładnie dzięki czemu mamy pewność, że osoba ćwicząca z nami online jest w pełni bezpieczna i osiąga Swoje cele szybko i skutecznie!

Na platformie znajdziesz 15-30 minutowe treningi w formie video. Możesz przetestować ją bezpłatnie klikając w obrazek lub wykupić pełny dostęp ze zniżką wakacyjną 19zł/ miesiąc zamiast 79 zł!!!
(Po dokonaniu zakupu otrzymasz od nas w ciągu 24 godzin indywidualny login i hasło dostępu)

DIETA

Spróbuj małymi krokami- zmniejsz ilość słodyczy zamieniając je na świeże owoce. Nie podjadaj a NAJADAJ się wtedy kiedy czas na porządny posiłek. Pamiętaj o porcji warzyw do każdego posiłku.

PIJ WODĘ!

Najlepsze na zatrzymanie wody w organizmie jest PICIE WODY- nie tableteczki.
Jeśli zakręcisz wodę w rurach to resztki wody będą w nich zalegały. Kiedy znowu odkręcisz wodę i popłynie ona rurami wtedy stara woda nie będzie w nich zalegała a będzie w obiegu!

Woda również wpływa na metabolizm, wygląd skóry- jej sprężystość i jędrność.

MASAŻE i zabiegi w salonach urody

Masaż rollerem, butelką wody czy masaż w salonie urody to świetna sprawa, aby efekty były jeszcze lepsze- lecz bez diety i treningu się nie obędzie.

PAMIĘTAJ – Zabiegi powinny zawsze stanowić DODATEK.

TABLETKI I HERBATKI ODCHUDZAJĄCE

Jedyne co możesz stracić stosując tą metodę to na pewno nie centymetry czy kilogramy a jedynie PIENIĄDZE. Nie istnieje żadna skuteczna tabletka ani herbatka na odchudzanie. Dlatego lepiej te pieniądze, które zamierzasz wyrzucić w błoto, zainwestuj w KARNET NA SIŁOWNIĘ, KARNET NA ZAJĘCIA GRUPOWE CZY SPOTKANIE Z TRENEREM PERSONALNYM. Trener wskaże Ci indywidualną ścieżkę po osiągnięcie Swoich celów.

Czy zdążysz w 2 tygodnie?TAK!

A każdego dnia, całkowicie a darmo, możesz…
Iść na spacer 20 minutowy szybkim tempem, iść na rower. Nie masz czasu? Okej w takim razie spróbuj zaplanować aktywność fizyczną spontanicznie. Jedź rowerem do pracy zamiast autem. Skorzystaj ze schodów zamiast windy. Wysiądź z autobusu 2 przystanki wcześniej i idź na pieszo…

A jeśli nakręciłaś się NA MAKSA i chcesz nareszcie wskoczyć w bikini i poczuć się KOBIECO a przede wszystkim pewnie w Swoim Ciele napisz do nas! Zaprosimy Cię na konsultację, na której dobierzemy Ci indywidualnie skuteczne i bezpieczne ćwiczenia. Damy Ci również wskazówki co zrobić, aby zdążyć do wymarzonych wakacji! Klikaj w poniższy obrazek, aby umówić się na spotkanie 😉

Słowem podsumowania zachęcam Cię do małych zmian!

Efektem będzie nie tylko smukłe ciało, ale przede wszystkim

ZDROWIE

LEPSZE SAMOPOCZUCIE

I WIĘKSZE POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI <3

Zyskując większe poczucie własnej wartości i pewności Siebie założysz bikini bez względu na to czy masz cellulit, kilka kg więcej, rozstępy, płaskie pośladki czy inne niedoskonałości…

KOCHAJ SIEBIE za to jaka jesteś a nie jak wyglądasz!

MAGDA,
TRENERKA OSOBISTA i właścicielka Trening Room 92′

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *