fbpx
Bikini ciało w 2 tygodnie? TAK!
8 czerwca 2022
Wakacyjna rozpusta czy restrykcja?
18 lipca 2022

Zobacz te METAMORFOZY!

Widząc metamorfozę często wiele osób zadaje sobie pytanie…
ile czasu to zajęło?
Jak ta osoba osiągnęła takie efekty?
Co robiła?
Ile ćwiczyła?
Co jadła?
Czy mi też się kiedyś uda?

Ile czasu trwa przemiana?

To wszystko zależy z jakiego punktu startujesz oraz jaki jest właściwie Twój cel. Jeśli celem jest REDUKCJA to im więcej kilogramów masz do zrzucenia tym więcej czasu potrzebujesz. W metamorfozach ważna jest CIERPLIWOŚĆ , wsparcie oraz PLAN DZIAŁANIA z określonym celem.

Plan działania

Nie zmienisz nic jeśli nie wiesz co chcesz zmienić.
Usiądź, weź kartkę i długopis. Zadaj sobie pytania “Jaki jest mój cel? Jak chcę wyglądać? Jak chcę się czuć? Co chcę osiągnąć?”

To nie wszystko… Dobry plan działania zawiera również odpowiedź na pytanie ” Jak osiągnę moje cele? Jak się do tego zabiorę? Kiedy zacznę? Od czego zacznę? Jak będę monitorować postępy i co ile czasu? ”

Cierpliwość popłaca

Tak jak wspomniałam wyżej- termin realizacji Twoich celów zależy od punktu, z którego startujesz. To bardzo indywidualna kwestia. Jedno jest pewne – musisz uzbroić się w CIERPLIWOŚĆ i nie poddawać się przy pierwszym lepszym potknięciu.

Potknięcia są DOBRE, nie traktuj ich jako porażki. Potknięcia pokazują nam, że nikt nie jest idealny i każdy ma prawo do chwili słabości. Za każdym razem kiedy się potkniesz i podniesiesz idąc dalej zwiększasz Swoje szanse na SUKCES. A z każdym kolejnym potknięciem będzie Ci się łatwiej podnosić ! Uwierz w Siebie! 😉 A jeśli brak Ci tej wiary i samozaparcia będzie potrzebne Ci…

Wsparcie

To bardzo ważne, aby w momentach kryzysu, które tak czy siak się pojawią, mieć czyjeś wsparcie. Być może ktoś z bliskich podejmie z Tobą wyzwanie i razem będziecie się nakręcać? Nie wyobrażam sobie jak SILNĄ PSYCHĘ musi mieć osoba, która zmienia Swoje życie mieszkając pod dachem z kimś kto w tym samym czasie odżywia się fastoodami, słodyczami i leży na kanapie całymi dniami… Na dłuższą metę po prostu tak się nie da…

Odpowiednie wsparcie uzyskasz u TRENERA, dietetyka lub terapeuty. I zachęcam po sięganie pomocy w tych kierunkach gdyż nasi bliscy nie zawsze rozumieją o co właściwie nam chodzi … Nie raz słyszałam od klientów, że ich bliscy nie rozumieją o co chodzi, niegują, hejtują słowami ” I po co Ci to?” , “I tak póżniej wrócisz do starego” , ” Daj sobie spokój i chodź na burgerka” , ” Po co się tak męczyć…”

Trener

… To osoba, która pomoże Ci ustalić plan działania. Dobierze odpowiednie ćwiczenia do Twojego stanu zdrowia, aktualnej kondycji, stylu życia… To bardzo ważne zwłaszcza na początku drogi kiedy łatwo o kontuzję lub przetrenowanie.
Źle dobranie ćwiczenia oraz typ treningu może skutkować: przeciążaniem, przetrenowaniem, zniechęceniem, KONTUZJĄ lub efektem odwrotnym- np. zamiast schudnąc PRZYTYJESZ…

Wciąż wiele osób wychodzi z założenia, że pójdzie do trenera, ale jak SCHUDNIE… bez sensu. Idź włąśnie po to, aby schudnąć ZDROWO i bezpiecznie!

Dobrze dobrany trening i dobrze dobrane ćwiczenia to gwarantowany sukces! Możesz ćwiczyć źle nawet rok i nic nie osiągniesz, zmarnujesz tylko swój czas… A możesz udać się raz lub kilka razy do trenera i mieć efekty już w 2 tygodnie!!!

Dietetyk

Możesz oczywiście próbować na własną rękę stosując podstawowych kilka zasad:
– Zamiast słodkich napojów WODA
– Mniej słodyczy
– Nie podjadać między posiłkami
-Więcej warzyw
– Nie GŁODZIĆ SIĘ!!!
– UNIKAJ STOSOWANIA NIESPRADWZONYCH DIET CUD i różnych tabletek na odchudzanie
– Ograniczyć fastfood- próbowac robić domowe jedzenie
– Nie objadać się na noc

Natomiast jeżeli Twój stan zdrowia wskazuje na jakiekolwiek choroby autoimmunologiczne np. Hashimoto… to niestety możesz stać w miejscu pomimo wielu starać. Dlatego zawsze zachęcam do wykonania podstawowych badan z krwi i udania się na CHOCIAŻ JEDNĄ wizytę do DIETETYKA.

Terapia

Wiele osób wciąż uważa, że do terapeuty czy psychologa chodzą tylko chore umysłowo osoby… TAK NIE JEST! Czasami problem, jaki dana osoba ma, jest zakopany głębiej w psychice a ciało to tylko EFEKT skrywanych traum z dzieciństwa. Praca z terapeutą pomaga wielu osobom odkryć SKĄD BIERZE SIĘ ICH AKTUALNY STAN ZDROWIA I WYGLĄD a dzięki temu są w stanie zmieniać stare schematy na nowe. Coraz częściej mówi się głośno o zaburzeniach żywienia.

Po za tym METAMORFOZA odbywa się nie tylko na poziomie CIAŁA ALE I UMYSŁU i o tym wspomina KAŻDY NASZ KLIENT, który zmienił Swoją sylwetkę!

” […] Oprócz utraconych kilogramów wzrosła moja samoocenia. Pozbyłam się kombpelksów i na nowo poczułam się atrakcyjnie i kobieco w Swoim ciele […]”
Kasia

“[…] Przed pierwszym treningiem zastanawiałem się czy dam radę? Czy na pewno chcę? Podjąłem decyzję po namowach żony. Na efekty tej decyzji nie musiałem czekać długo. Lepsze samopoczucie fizyczne i przede wszystkim psychiczne są tego potwierdzeniem […]
Michał

Metamorfoza to zawsze MNIEJSZY ROZMIAR, mniej kilogramów?

Nie. Jak widać na powyższej fotografii przemiana może dotyczyć również zmiany postawy. Jeśli garbisz się bo pracujesz po 8-12 h w pozycji siedzącej, być może przyda Ci się taka metamorfoza. Wyprostowana sylwetka to BRAK BÓLÓW KRĘGOSŁUPA, lepsza kondycja, ochrona przed przeciążeniami i kontuzjami, sprawność w życiu codziennym.

Podsumowując KAŻDY MOŻE ZMIENIĆ SWOJĄ SYLWETKĘ , każdy może zmienić Swoje życie. Każdy.

Jeśli jednak potrzebujesz fachowej porady zapraszam Cię na konsultację 1 na 1. Porozmawiamy o Twoich potrzebach i celach a ja pomogę Ci stworzyć Twój własny plan działania oparty o indywidualnie dobrane ćwiczenia. Doradzę Ci również żywieniowo a jeśli zechcesz będę również Twoim wsparciem w całym procesie!

NAPISZ DO NAS, ABY UMÓWIĆ SIĘ NA KONSULTACJĘ

Na koniec wstawiam również METAMORFOZĘ NOWEGO TRENERA TRENING ROOM 92- JACKA !

Jacek dołącza do zespołu już w lipcu i ma sporo wolnych miejsc na treningi personalne- zatem jeśli chcesz ćwiczyć pod okiem osoby, która ma ogromne bo OSOBISTE doświadczenie w metamorfozie- napisz koniecznie w komentarzu zgłaszam się , a zaprosimy Cię na trening pokazowy!

Ja się naprodukowałam to teraz TY – daj znać w komentarzu czy metamorfozy Cię motywują czy raczej DEMOTYWUJĄ? Jestem bardzo ciekawa Twojego zdania 😉

Magda

Trenerka i właścicielka Trening Room 92

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *