fbpx

Ada Turbak

ada

Ada Turbak

Jestem instruktorką fitness w Studio Trening ROOM '92, pasjonatką zdrowego odżywiania, propagatorką aktywności fizycznej.

Zostałam trenerką, ponieważ już od najmłodszych lat byłam wyśmiewana przez swoich rówieśników. Za każdym razem, gdy słyszałam " Schudnij"pękało coś we mnie od środka, a z biegiem czasu docinek w moją stronę było coraz więcej. Jako zagubiona nastolatka postanowiłam odbudować w sobie to, co inni próbowali zniszczyć. Teraz, gdy nabrałam pewności siebie, dążę do tego aby każda z nas czuła się dobrze w swoim ciele. Moja praca to nie tylko prowadzenie treningów, to także chęć uświadamiania kobiet o tym jakie są piękne i wartościowe

Specjalizuje się w treningach nastawionych na modelowanie sylwetki oraz redukowanie tkanki tłuszczowej. Główny nacisk kładę na technikę wykonywanych ćwiczeń w celu uzyskania szybszych efektów oraz uniknięcia kontuzji.

Jestem absolwentką szkoły GOOD MOOV, gdzie ukończyłam kurs na instruktora fitness. Odbyłam również szkolenie mobility & stretch, szkolenie z modelowania pośladka oraz z ovoball.

Pracuję głównie z kobietami, które chcą popracować nad swoimi kompleksami, poprawić swoje samopoczucie, chociaż na chwilę zapomnieć o swoich problemach.
Nasze życie ciągle pędzi do przodu, nadmiar obowiązków, praca, dzieci. Stajemy się coraz bardziej nerwowi, zestresowani co odbija się na naszym zdrowiu. Być może nieraz przeszło Ci przez myśl aby wprowadzić zmiany w swoje życie. Jednak nowe założenia przychodą nam z trudem -Gdy już stawiamy pierwszy krok, szybko przerywamy.Dlatego jeśli szukasz motywacji, osoby która będzie dla Ciebie wsparciem to zapraszam do kontaktu. Pokaże Ci, że ta przygoda będzie czymś niezwykłym. Twój sukces jest spełnieniem moich zawodowych ambicji! 🙂