fbpx

Magdalena Tyburska

Magdalena Tyburska


Jestem współwłaścicielką Studia Treningu Personalnego Trening ROOM 92’ , propagatorką zdrowego stylu życia , instruktorką fitness , doradcą żywieniowym oraz trenerem personalnym .

Na codzień pomagam swoim podopiecznym osiągnąć wymarzoną sylwetkę poprzez pracę nad ich codziennymi nawykami nie tylko w zakresie aktywności fizycznej jak i nawyków żywieniowych. Głównie pracuję z kobietami, które pragną poczuć się pewnie i atrakcyjnie w swoim ciele oraz z każdą osobą, która dzięki systematycznej aktywności fizycznej chce poprawić swoją kondycję , zredukować wagę oraz zniwelować bóle stawowo- mięśniowe . Najważniejsze podczas pracy z drugim człowiekiem jest dla mnie poczucie bezpieczeństwa , zaufanie i akceptacja, która powinna bezapelacyjnie występować między trenerem a podopiecznym.

Dzięki takiemu podejściu moi podopieczni nie boją się mówić mi o swoich niepowodzeniach , które napotykają na swojej drodze a ja jestem w stanie szybciej reagować pomocą i wsparciem .

Zostałam trenerem ponieważ jako dorastająca już kobieta borykałam się z poczuciem własnej wartości i wiary w siebie, swoją atrakcyjność . Pozostawiona sama sobie , z poczuciem , że nikt mnie nie rozumie , sama zaczęłam czytać wiele książek psychologicznych , poradników , jeździłam również na wykłady motywacyjne zagłębiając się w samorozwój. Dziś jako silna i znająca swoją wartość kobieta chciałabym pomóc drugiemu człowiekowi odzyskać utracone poczucie własnej wartości , zarazić pozytywnym podejściem do życia i poprzez regularną aktywność fizyczną przywracać w ludziach przekonanie o tym, że są atrakcyjni i wyjątkowi.

Jeśli zatem czujesz, że mogłabym pomoc Ci w drodze po szczupłą sylwetkę bądź potrzebujesz tak zwanego „bata” nad Sobą, aby wreszcie osiągnąć Swoje cele - napisz do mnie .