fbpx

Marta Krawczyk

marta

Marta Krawczyk


Jestem trenerem w studio Trening Room 92’. Ukończyłam studia licencjackie na kierunku Pielęgniarstwo, obecnie jestem w trakcie studiów magisterskich. Interesuję się medycyną i dietetyką, uwielbiam gotować i tworzę zdrowe dania, które smakiem nie odbiegają od tych „zakazanych”. Opieram się na diecie roślinnej z dodatkiem ryb i owoców morza i taką też uważam za najzdrowszą.

Zostałam instruktorem nie tylko dlatego, że jest to moją pasją. Jako nastolatka miałam mnóstwo kompleksów na temat każdej części mojego ciała. Lata regularnych treningów i pracy z samą sobą kompletnie odmieniło moje podejście i spojrzenie na siebie - tego chcę uczyć innych. Chciałam też przekroczyć swoje granice - pokonać nieśmiałość i udowodnić sobie i innym, że jeśli czegoś bardzo chcemy i uparcie do tego dążymy, to prędzej czy później uda się. Ta praca niesamowicie mnie rozwinęła i dodała pewności siebie. Pokazała, że warto dawać sobie wyzwania, żeby później czerpać satysfakcję z osiągnięcia celu.

Specjalizuję się w treningach wzmacniających, siłowych i spalających. Z własnego doświadczenia wiem, że połączenie wszystkich tych typów ćwiczeń daje najlepsze efekty w procesie kształtowania wymarzonej sylwetki, dodatkowo poprawiają kondycję, jędrność skóry i to co najważniejsze - pozwalają poznać swoje możliwości i dodają energii pobudzając nasz organizm.
Ukończyłam szkolenie o tematyce dietetycznej pt. „Kształtowanie kobiecej sylwetki” oraz szkolenia treningowe takie jak „Ovoball”, „Stretching&Mobility”, „Modelowanie pośladków”. Brałam także udział z konwencji fitness „Euforya by Tiguar”.

Pomagam kobietom wdrożyć się w treningowy świat i sprawić, aby aktywność fizyczna stała się nieodłącznym elementem ich życia. Na każdym treningu staram się stopniowo przekraczać granice, dzięki czemu każdy trening jest nowym wyzwaniem i dobrą zabawą. Jako zwolenniczka diety „jedz co chcesz” uczę także zdrowego dla ciała i umysłu podejścia do odżywiania.

Jeżeli marzysz o silnej i zdrowej sylwetce, dobrej kondycji oraz pewności siebie, a jednocześnie chcesz to osiągnąć jedząc to co lubisz - zapraszam Cię do kontaktu. Zrobię wszystko co w mojej mocy żeby Ci pomóc.