fbpx

O nas

Trening ROOM 92’ w Gostyninie

Trening ROOM 92’ w Płocku

Trenerzy

Aneta Redlińska

Jestem współwłaścicielką Studia Treningu Personalnego – Trening Room 92’, pasjonatką zdrowego podejścia do życia - zarówno w sferze aktywności fizycznej jak i mentalnej , instruktorką fitness oraz trenerem personalnym.

Moją codziennością jest pomaganie innym poprzez wpajanie zdrowych nawyków związanych z aktywnością fizyczną oraz zdrowego podejścia do odżywiania, co owocuje wymarzonymi efektami w zakresie wyglądu zewnętrznego, ale i przemianą wewnętrzną.

Głównie pracuję z kobietami, które przytłoczone są codziennymi obowiązkami i chociaż na chwile mogą od nich odpocząć oraz z osobami chcącymi zrzucić zbędne kilogramy, poprawić kondycję, zmniejszyć ryzyko powstania kontuzji, chorób i utrzymać swoją sprawność fizyczną na bardzo wysokim poziomie.

Podczas pracy z drugim człowiekiem najważniejsze jest dla mnie odpowiadanie na jego potrzeby, empatia oraz zaufanie, co wydaję się być nierozłącznym aspektem w relacji trenera z podopiecznym. Dlatego wydaje mi się, że moi podopieczni czują się pewnie na treningu, a każda wątpliwość, która ich nachodzi zostaje od razu przeze mnie rozwiana, co powoduje zadowolenie oraz poczucie bezpieczeństwa.

Zostałam trenerem, ponieważ jako młoda dziewczyna, później dojrzewająca coraz bardziej kobieta borykałam się poczuciem beznadziejności i braku celu w życiu.

Dryfując po wielu płaszczyznach związanych z aktywnością fizyczną, uzależnieniem od śmieciowego jedzenia, postanowiłam poprawiać jakość swojego życia poprzez przebywanie wśród ludzi z pasją, zagłębianie się w tajniki ludzkiego ciała jak i psychiki, uczestnictwo w wielu szkoleniach oraz czytanie książek związanych z samorealizacją.

Teraz, jako kobieta, która odnalazła siłę oraz radość z życia chcę pomagać drugiemu człowieku w poszukiwaniu równowagi życiowej, zarażać pozytywnym podejściem do życia, regularnymi treningami odbudować w ludziach poczucie własnej wartości oraz znaleźć piękno, które powoduje, że każdy z nich jest wyjątkowy.

Magdalena Szypryt

Jestem współwłaścicielką Studia Treningu Personalnego Trening ROOM 92’ , propagatorką zdrowego stylu życia , instruktorką fitness , doradcą żywieniowym oraz trenerem personalnym .

Na codzień pomagam swoim podopiecznym osiągnąć wymarzoną sylwetkę poprzez pracę nad ich codziennymi nawykami nie tylko w zakresie aktywności fizycznej jak i nawyków żywieniowych. Głównie pracuję z kobietami, które pragną poczuć się pewnie i atrakcyjnie w swoim ciele oraz z każdą osobą, która dzięki systematycznej aktywności fizycznej chce poprawić swoją kondycję , zredukować wagę oraz zniwelować bóle stawowo- mięśniowe . Najważniejsze podczas pracy z drugim człowiekiem jest dla mnie poczucie bezpieczeństwa , zaufanie i akceptacja, która powinna bezapelacyjnie występować między trenerem a podopiecznym.

Dzięki takiemu podejściu moi podopieczni nie boją się mówić mi o swoich niepowodzeniach , które napotykają na swojej drodze a ja jestem w stanie szybciej reagować pomocą i wsparciem .

Zostałam trenerem ponieważ jako dorastająca już kobieta borykałam się z poczuciem własnej wartości i wiary w siebie, swoją atrakcyjność . Pozostawiona sama sobie , z poczuciem , że nikt mnie nie rozumie , sama zaczęłam czytać wiele książek psychologicznych , poradników , jeździłam również na wykłady motywacyjne zagłębiając się w samorozwój. Dziś jako silna i znająca swoją wartość kobieta chciałabym pomóc drugiemu człowiekowi odzyskać utracone poczucie własnej wartości , zarazić pozytywnym podejściem do życia i poprzez regularną aktywność fizyczną przywracać w ludziach przekonanie o tym, że są atrakcyjni i wyjątkowi.

Jeśli zatem czujesz, że mogłabym pomoc Ci w drodze po szczupłą sylwetkę bądź potrzebujesz tak zwanego „bata” nad Sobą, aby wreszcie osiągnąć Swoje cele - napisz do mnie .

Marta KrawczykJestem trenerem w studio Trening Room 92’. Ukończyłam studia licencjackie na kierunku Pielęgniarstwo, obecnie jestem w trakcie studiów magisterskich. Interesuję się medycyną i dietetyką, uwielbiam gotować i tworzę zdrowe dania, które smakiem nie odbiegają od tych „zakazanych”. Opieram się na diecie roślinnej z dodatkiem ryb i owoców morza i taką też uważam za najzdrowszą.

Zostałam instruktorem nie tylko dlatego, że jest to moją pasją. Jako nastolatka miałam mnóstwo kompleksów na temat każdej części mojego ciała. Lata regularnych treningów i pracy z samą sobą kompletnie odmieniło moje podejście i spojrzenie na siebie - tego chcę uczyć innych. Chciałam też przekroczyć swoje granice - pokonać nieśmiałość i udowodnić sobie i innym, że jeśli czegoś bardzo chcemy i uparcie do tego dążymy, to prędzej czy później uda się. Ta praca niesamowicie mnie rozwinęła i dodała pewności siebie. Pokazała, że warto dawać sobie wyzwania, żeby później czerpać satysfakcję z osiągnięcia celu.

Specjalizuję się w treningach wzmacniających, siłowych i spalających. Z własnego doświadczenia wiem, że połączenie wszystkich tych typów ćwiczeń daje najlepsze efekty w procesie kształtowania wymarzonej sylwetki, dodatkowo poprawiają kondycję, jędrność skóry i to co najważniejsze - pozwalają poznać swoje możliwości i dodają energii pobudzając nasz organizm. Ukończyłam szkolenie o tematyce dietetycznej pt. „Kształtowanie kobiecej sylwetki” oraz szkolenia treningowe takie jak „Ovoball”, „Stretching&Mobility”, „Modelowanie pośladków”. Brałam także udział z konwencji fitness „Euforya by Tiguar”.

Pomagam kobietom wdrożyć się w treningowy świat i sprawić, aby aktywność fizyczna stała się nieodłącznym elementem ich życia. Na każdym treningu staram się stopniowo przekraczać granice, dzięki czemu każdy trening jest nowym wyzwaniem i dobrą zabawą. Jako zwolenniczka diety „jedz co chcesz” uczę także zdrowego dla ciała i umysłu podejścia do odżywiania.

Jeżeli marzysz o silnej i zdrowej sylwetce, dobrej kondycji oraz pewności siebie, a jednocześnie chcesz to osiągnąć jedząc to co lubisz - zapraszam Cię do kontaktu. Zrobię wszystko co w mojej mocy żeby Ci pomóc.

Ada Turbak

Jestem instruktorką fitness w Studio Trening ROOM '92, pasjonatką zdrowego odżywiania, propagatorką aktywności fizycznej.

Zostałam trenerką, ponieważ już od najmłodszych lat byłam wyśmiewana przez swoich rówieśników. Za każdym razem, gdy słyszałam " Schudnij"pękało coś we mnie od środka, a z biegiem czasu docinek w moją stronę było coraz więcej. Jako zagubiona nastolatka postanowiłam odbudować w sobie to, co inni próbowali zniszczyć. Teraz, gdy nabrałam pewności siebie, dążę do tego aby każda z nas czuła się dobrze w swoim ciele. Moja praca to nie tylko prowadzenie treningów, to także chęć uświadamiania kobiet o tym jakie są piękne i wartościowe

Specjalizuje się w treningach nastawionych na modelowanie sylwetki oraz redukowanie tkanki tłuszczowej. Główny nacisk kładę na technikę wykonywanych ćwiczeń w celu uzyskania szybszych efektów oraz uniknięcia kontuzji.

Jestem absolwentką szkoły GOOD MOOV, gdzie ukończyłam kurs na instruktora fitness. Odbyłam również szkolenie mobility & stretch, szkolenie z modelowania pośladka oraz z ovoball.

Pracuję głównie z kobietami, które chcą popracować nad swoimi kompleksami, poprawić swoje samopoczucie, chociaż na chwilę zapomnieć o swoich problemach.

Nasze życie ciągle pędzi do przodu, nadmiar obowiązków, praca, dzieci. Stajemy się coraz bardziej nerwowi, zestresowani co odbija się na naszym zdrowiu. Być może nieraz przeszło Ci przez myśl aby wprowadzić zmiany w swoje życie. Jednak nowe założenia przychodą nam z trudem -Gdy już stawiamy pierwszy krok, szybko przerywamy.Dlatego jeśli szukasz motywacji, osoby która będzie dla Ciebie wsparciem to zapraszam do kontaktu. Pokaże Ci, że ta przygoda będzie czymś niezwykłym. Twój sukces jest spełnieniem moich zawodowych ambicji!

Łukasz Szypryt

W moim życiu od zawsze towarzyszy mi aktywność fizyczna, jestem trenerem personalnym, siatkarzem plażowym, trenerem i instruktorem pływania z wieloletnim zawodowym doświadczeniem jako zawodnik. Miałem przyjemność reprezentować Płock i Polskę na arenie międzynarodowej.

Jako młody zawodnik nauczyłem się systematyki i odpowiedzialności dzięki porannym i popołudniowym treningom, Każdy dzień zaczynał się od treningu o 6 rano, a kończyłem treningiem o 16.

Gdy moja przygoda z pływaniem się zakończyła, zacząłem trenować siatkówkę i tak towarzyszy mi ona do dzisiaj. Trening siatkarski odbiega od zwykłego treningu, ponieważ na sukces składa się wiele jednostek treningowych. Aktualnie trenuję 6 razy w tygodniu.

Specjalizuje się w treningu obwodowym i treningu siłowym. Trening obwodowy pozwala na połączenie wielu ćwiczeń z różnym sprzętem, dzięki czemu jest on urozmaicony i nigdy się nie znudzi. W treningu siłowym nie ma lepszej motywacji niż progres w ilości dźwiganego ciężaru, który jest widoczny bardzo szybko.

Pracuję z kobietami jak i z mężczyznami. Dzięki systematyce i odpowiedzialności wyuczonej od najmłodszych lat, oczekuję od swoich podopiecznych tego samego. Dzięki temu jesteś w stanie osiągnąć swój cel. Nie ma miejsca na odwoływanie treningów i odpuszczanie. Jeżeli potrzebujesz motywacji, odezwij się do mnie, a cel jaki sobie założysz będzie bliższy, ale pamiętaj, najważniejsze jest Twoje podejście, ja mogę tylko dołożyć swoją cegiełkę.

Beata Tyczewska

Jestem nauczycielką jogi w Studio Trening Room '92, aktywność fizyczna zawsze była ważnym elementem mojego życia.

Swoją przygodę z jogą zaczęłam jeszcze w trakcie studiów, traktowałam ją wtedy tylko jako ćwiczenia fizyczne. Z czasem odkryłam, że inne jej aspekty jak ćwiczenia oddechowe czy medytacja są równie ważne. Właśnie takie podejście chciałabym przekazywać dalej - skupienie nie tylko na naszej fizyczności, ale też na naszym wnętrzu - na odnalezieniu spokoju, miłości do siebie i akceptacji w sobie samym.

Ukończyłam szkolenie nauczycielskie Vinyasa jogi, która charakteryzuje się płynnymi przejściami pomiędzy pozycjami, jednak w trakcie zajęć lubię zatrzymywać praktykujących w pozycjach tak, aby mogli je poznać, wykonać je w swoim zakresie i odnaleźć w nich stabilność i wygodę.

Zajęcia jogi są przeznaczone dla każdego, niezależnie od wieku czy kondycji fizycznej, więc jeśli chcesz nie tylko uelastycznić i wzmocnić swoje ciało, ale też wyciszyć umysł zapraszam na zajęcia.

Kinga Kuźnicka

Jestem mamą trzech cudownych chłopców.

Zostanie trenerem personalnym było jednym z moich marzeń. Uwielbiam motywować ludzi -zwłaszcza mamy, do aktywności fizycznej.

Uważam, że nie ma rzeczy niemożliwych a wszelkie ograniczenia są tylko w naszej głowie.

Aleksandra Kinalska

Nazywam się Ola i z wykształcenia jestem dietetykiem. Swoje wykształcenie zdobyłam na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym oraz na licznych dodatkowych, licznych szkoleniach, które robiłam podczas studiowania.

Od najmłodszych lat jestem związana ze sportem, dlatego że w podstawówce zaczęłam grać w siatkówkę i kontynuowałam tę pasję przez 6 lat. Następnie zainteresowałam się treningiem interwałowym oraz siłowym, dzięki czemu wykupiłam swój pierwszy karnet na siłownie. Uczyłam się nowych ćwiczeń, podpytywałam trenerów o technikę, chodziłam na zajęcia grupowe, dokształcałam się samodzielnie.

Od drugiego roku studiów dietetycznych prowadzę swój mały gabinet dietetyczny online. Stwierdziłam, że chce pomagać ludziom w osiąganiu przez nich wymarzonej sylwetki. Zaczynałam od prostych diet redukcyjnych, podstawowych wskazówkach żywieniowych, mini konsultacji. Obecnie mój gabinet poszerzył się o nowe przypadki. Przyjmuje pacjentów z zaburzeniami endokrynologicznymi, cukrzycą, otyłością. Uczę i edukuję, dobieram indywidualną dietę. Brałam udział w projekcie edukacyjnym na którym prowadziłam 4 wykłady dietetyczne. Dzięki moim podopiecznym oraz wsparciu mojego rodzinnego miasta wygrałam tytuł DIETETYKA ROKU na Pomorzu, z czego jestem szalenie dumna.

W pracy z pacjentami cenię sobie rzetelność, wyrozumiałość i cierpliwość. Jestem wymagająca, sumienna ale jednoczenie podchodzę z empatią, dlatego że każdy przypadek jest inny i trzeba podejść do każdego pacjenta kompleksowo, tak aby czuł się bezpiecznie oraz zaopiekowany.

Treningi to dla mnie sposób na rozładowanie emocji oraz najlepsze hobby jakie może być. Uwielbiam być w ciągłym ruchu. Stąd też zrodziła się u mnie chęć połączenia tej pasji w zawód.

Najważniejsze jest dla mnie to żeby pacjent/klient poczuł się w 101% zaopiekowany. Stąd też we współpracy ze mną nie brakuje pytań: czy wszystko w porządku? Czy wszystko okej? Jak się czujesz? Czy wszystko smakuje?

Cieszę się, że tu jestem i mogę spełniać się zawodowo i życiowo. Pod każdym względem 🙂

Jacek Klimczak

Od dziecka przechodziłem przez chorobę XXI wieku z ciężkimi objawami braku pewności siebie, ilością kompleksów,których nie byłem w stanie zliczyć, oraz zerowym samozaparciem do czegokolwiek.

Ta choroba to otyłość -niezwykle wredna choroba, w którą sami się wpędzamy i nie myślimy o konsekwencjach, zatracamy się w niej bo tak nam wygodniej, ale do czasu póki nie dotrze do nas jaki to ma sens.

Do mnie dotarło to w czas, zacząłem swoją przygodę z siłownią, która trwa do dziś czyli ładnych parę lat, hektolitry potu zostawiane na treningach, dzięki którym wiedziałem, że idę w dobrą stronę, zacząłem gubić kilogramy, pewność siebie wzrastała, kompleksy odchodziły w niepamięć. Dotarło do mnie, że skoro pomogłem sobie, to jestem w stanie pomóc innym, dlatego zostałem trenerem personalnym.

Metamorfoza słowo które jest bardzo motywujące, niesie ze sobą efekt pracy człowieka nad sobą a w treningach z drugim człowiekiem najbardziej dla mnie liczy się chęć zmiany, resztę zostawcie mi. ;)