fbpx

Wyjazdy weekendowe

Aktywne wyjazdy Trening Room 92'

Organizujemy wyjazdy połączone z aktywnością fizyczną w różne miejsca. Nasze wyjazdy są wyjątkowe ponieważ odnajdą się na nich zarówno osoby praktykujące regularne treningu jak i osoby początkujące. Program wyjazdów układamy tak, aby każdy znalazł coś dla Siebie.

Najbliższe wyjazdy:

Potrzebujesz chwili spokoju, wyciszenia i wyrwania się z domu?

Czujesz, że dobrze Ci zrobią ćwiczenia uwalniające napięcia oraz oddech świeżym powietrzem?

Zapraszamy Cię zatem do magicznego miejsca na ziemi – siedliska Młyn Tomaryny, położonego w środku lasu, na granicy Warmii i Mazur, nad samą Pasłęką. To miejsce słynie z pysznego jedzenia
w duchu SLOW i zero waste - wszystko to z troski o zdrowie i dobre samopoczucie. Na stole lądują produkty i zioła prosto z ogródka oraz z olsztyńskiego eko targu. Siedlisko Młyn Tomaryny to piękno natury, domowa atmosfera, pyszne jedzenie … a my , Magda i Aneta, dopełnimy je codziennymi ćwiczeniami dla CIAŁA, UMYSŁY i DUSZY <3
Nasz wyjazd pełen CZUŁOŚCI zaczyna się o godz. 16:00 dnia 22 września (czwartek) i kończy 25 września(niedziela) o godz. 12:00 . W tych dniach będziemy uwalniać ciało od napięć poprzez ćwiczenia rozciągające, oddychać świadomie podczas ćwiczeń oddechowych, uziemiać się, spacerować i medytować. Ponad to zajmiemy się wzmocnieniem mięśni całego ciała i nową postawą sylwetki , abyś nareszcie poczuła się pewnie w swoim ciele. Spodziewaj się warsztatów rozwojowych, warsztatów automasażu oraz ciekawych wieczorów spędzonych na grach, zabawach i śmiechach w cudownym towarzystwie- a jeśli poczujesz potrzebę pobycia tylko ze Sobą na pewno też znajdziesz przestrzeń dla Siebie.

Kiedy?

22-25.09-2022

Gdzie?

Siedlisko Młyn Tomaryny Dobry Zaczyn Tomaryny 26, 11-036 Tomaryny

Zakwaterowanie:

Pokoje 2,3 i 4-osobowe. Wszystkie pokoje mają swoją łazienkę, okna wychodzące na las, są przytulnie urządzone w drewnie i naturalnych materiałach.

Ilość miejsc: 13

CENA: 1240 zł

*Miejsce gwarantowane jest wpłatą bezzwrotnej zaliczki w kwocie 500 zł do 15 maja

Co zabrać na wyjazd?

  • Wygodny strój do ćwiczeń
  • Ciepłą bluzę i skarpety
  • Wygodne buty
  • Strój kąpielowy
  • Książkę

Nasze poprzednie wyjazdy:

GALERIA WYJAZDÓW:

Wyjazdy weekendowe

To 3 dni AKTYWNIE spędzonego czasu.
To przestrzeń dla kobiet , które chcą znaleźć czas tylko dla siebie.
Na tym nam zależało najbardziej. Ze względu na to, że większość naszych klientek to mamy, business woman, żony , kobiety działające na wielu płaszczyznach , które poświęcają się cała sobą innym. Dlatego te wyjazdy sprawiają nie tylko Nam ogromną frajdę , ale i uczestniczkom. Oprócz treningowego czasu , mamy przestrzeń na typowo babskie sprawy np. baseny, sauny, zabiegi, zajęcia mentalne , zajęcia taneczne wydobywające z każdej uczestniczki KOBIECOŚĆ. Jest czas na mocny trening , ale i czas na relaks. Działamy w harmonii, dlatego na tego typu wyjazdach znajdziecie WIELE atrakcji, a przede wszystkim CZAS DLA SIEBIE.