Trening grupowy

W naszym studio cenimy Sobie pracę w małych, kameralnych grupach ( 6-10 osobowych). Trening w tak małej grupie pozwala zapewnić ćwiczącym bezpieczeństwo, indywidualne podejście oraz zdecydowanie szybszy rozwój. Nawiązujemy wspaniałe relacje i ćwiczymy w miłej i przyjaznej atmosferze co motywuje do działania!

W Naszej ofercie znajdziesz:

  • treningi spalające, wzmacniające, modelujące sylwetkę
  • zajęcia prozdrowotne i mentalne
  • treningi obwodowe i siłowe dla PANÓW
  • autorskie PROJEKTY TRENINGOWE (Projekt Kobieca Sylwetka, Projekt SHOT 30’ )
  • warsztaty tematyczne

Grafik

Cennik

* Na treningi obowiązują zapisy - nasze treningi odbywają się w małych, kameralnych grupach.

* Karnet ważny jest od dnia zakupu do końca danego miesiąca.

Opis zajęć

Treningi Spalające

Treningi spalające takie jak Spalanie czy Płaski Brzuch prowadzone w kameralnej grupie pozwolą Ci bezpiecznie, szybko i skutecznie zgubić zbędne kilogramy. Trening wskazany dla osób średnio zaawansowanych, zaawansowanych lub takich, które miały już do czynienia z techniką wykonywania ćwiczeń.

Treningi Wzmacniające

Brzuch, uda i pośladki, Trening obwodowy oraz Męska strefa to treningi wzmacniające Twoje ciało oraz poprawiające kondycję. Podczas ćwiczeń wzmacniających wymodelujesz Swoją Sylwetkę, ujędrnisz ciało i zgubisz kilka centymetrów w obwodach. Wyżej wymienione treningi nadają się zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych gdyż pracujemy z różnym sprzętem w kameralnych grupach gdzie poziom dobierany jest indywidualnie pod każdego uczestnika zajęć.

Treningi Prozdrowotne i Mentalne

Joga oraz Body Balance to zajęcia, na których uwolnisz ciało od napięć, pozbędziesz się bólów mięśniowo-stawowych oraz wyciszysz ciało i umysł. To zajęcia dla wszystkich bez względu na stopień zaawansowania.

Mini Grupa Treningowa

To Trening dla 4 osób plus trener. Grupę mogą tworzyć bliskie sobie osoby (napisz do nas jeśli masz chętną 4-osobową grupę do ćwiczeń a stworzymy dla Ciebie miejsce w grafiku ;) ) lub obce osoby, które chcą ćwiczyć w tak małej grupie. Ten trening wyróżnia się elastycznością co do typu treningu- to grupa decyduje o tym jaki ma wspólny cel a trener dopasowuje odpowiednie ćwiczenia i ich intensywność.