fbpx

Łukasz Szypryt

lukasz

Łukasz Szypryt

W moim życiu od zawsze towarzyszy mi aktywność fizyczna, jestem trenerem personalnym, siatkarzem na pozycji libero w drużynie KPS Płock, trenerem i instruktorem pływania z wieloletnim zawodowym doświadczeniem jako zawodnik. Miałem przyjemność reprezentować Płock i Polskę na arenie międzynarodowej.

Jako młody zawodnik nauczyłem się systematyki i odpowiedzialności dzięki porannym i popołudniowym treningom, Każdy dzień zaczynał się od treningu o 6 rano, a kończyłem treningiem o 16.

Gdy moja przygoda z pływaniem się zakończyła, zacząłem trenować siatkówkę i tak towarzyszy mi ona do dzisiaj. Trening siatkarski odbiega od zwykłego treningu, ponieważ na sukces składa się wiele jednostek treningowych. Aktualnie trenuję 6 razy w tygodniu.

Specjalizuje się w treningu obwodowy i treningu siłowym. Trening obwodowy pozwala na połączenie wielu ćwiczeń z różnym sprzętem, dzięki czemu jest on urozmaicony i nigdy się nie znudzi. W treningu siłowym nie ma lepszej motywacji niż progres w ilości dźwiganego ciężaru, który jest widoczny bardzo szybko.
Pracuję z kobietami jak i z mężczyznami. Dzięki systematyce i odpowiedzialności wyuczonej od najmłodszych lat, oczekuję od swoich podopiecznych tego samego. Dzięki temu jesteś w stanie osiągnąć swój cel. Nie ma miejsca na odwoływanie treningów i odpuszczanie. Jeżeli potrzebujesz motywacji, odezwij się do mnie, a cel jaki sobie założysz będzie bliższy, ale pamiętaj, najważniejsze jest Twoje podejście, ja mogę tylko dołożyć swoją cegiełkę.